Acerca de

Modern City

MKKM
DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

KOBİ MERKEZİ, MKKM Danışmanlık tarafından, faaliyette bulunan ya da bir fikri olduğu halde henüz üretime geçmemiş küçük ve orta ölçekli girişimlere hizmet sağlamak üzere yapılandırılmış bir danışmanlık merkezidir.

 

Bu kapsamda ister henüz kurulmamış bir girişim, ister faaliyette bulunan ama büyümek isteyen bir şirket olun, siz bizi çağırdığınızda sizin için doğru yönün ne olduğunu, nasıl bir organizasyonel yapı kurulması gerektiğini ve ne tür desteklerle finansman imkanı sağlanabileceğini araştırıp sizinle birlikte işletmenizi yapılandırıyoruz.

KOBİ MERKEZİ olarak sağlıklı yapılanmanızın yanı sıra ürünlerinizi hangi pazarlarda değerlendirebileceğiniz ve bu yönde ne tür adımlar atmanız gerektiği konularında da sizleri bilgilendiriyoruz. 

Bunun yanı sıra yatırım kararlarınızda fizibilite çalışmalarının yapılması, yeni yatırımlarınızın hangi faaliyetlere ve hangi coğrafi alanlara yönlendirilmesi gerektiği konularında da danışmanlık yapıyoruz.

Misyonumuz, birlikte değer yaratabilmek ve bu değerlerin artırılması konusunda girişimlere yapısal destek sunmak, pazarlama imkanları araştırmak ve yön vermektir.

Birlikte iş yaptığımız girişimleri sadece müşterilerimiz olarak değil fakat ortaklarımız ve dostlarımız olarak görmemiz nedeniyle Vizyonumuz "girişiminizin değeri ortak çabamızın gücüdür" şeklinde ifade edilebilir.

KOBİ MERKEZİ, sadece hizmet alacağınız bir danışmanlık merkezi değil fakat girişiminizin her an yanında olup ona katkıda bulunacak departmanınızdır.